Активісти партії в Ізмаїлі подарували дитячу літературу міському центру соціально-психологічної реабілітації дітей

До Міжнародного дня дитячої книги активісти Ізмаїльської міської організації партії «Солідарність» – БПП» привітали вихованців міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У центрі живе понад 25 дітей. Для них була придбана розвиваюча дитяча література. Подарунки передав секретар фракції партії «Солідарність» – БПП» в Ізмаїльській міськраді Сергій Лузанов і депутат Ізмаїльської міськради від БПП Ігор Скоробреха.

«Любов до читання і до книг треба прищеплювати з дитинства. Сподіваємося, що наші подарунки будуть корисними і цікавими для дітей. Адже інвестуючи в дітей, ми інвестуємо в наше майбутнє», – зазначив Сергій Лузанов.

Варто уточнити, що міська влада постійно приділяє увагу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Влітку 2016 року силами міської влади, мера міста і депутатів від фракції БПП були виділені кошти для укладання плиткою двору в міському центрі. Також за сприяння народного депутата України, члена фракції партії БПП у ВР Олександра Урбанського за кошти благодійного фонду “Придунав’я” були придбані необхідні кухонні меблі для установи.

izmail_knigi izmail_knigi4

izmail_knigi3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*