За ініціативи БПП в Арцизькому районі проведені роботи з благоустрою прилеглої території загальноосвітньої школи в селі Холмське

За ініціативи депутата Арцизької районної ради від партії «Солідарність» – БПП» Оксани Стоянової в загальноосвітній школі села Холмське проведені роботи з благоустрою її прилеглої території. На пришкільному подвір’ї перед парадним входом в будівлю закладу була встановлена тротуарна плитка.

У ході підготовки ділянки, а потім самої установки плитки брали участь не тільки будівельна бригада, співробітники педколективу, батьки учнів, але й активісти партії.

«Гарне село — ознака добробуту. І в переддень святкування Світлого Христового Воскресіння кожен господар нашого села традиційно приводить в порядок свій будинок і його прилеглу ділянку, чистить вулиці, висаджує дерева і квіти. Щоб насолодитися бездоганним виглядом шкільного подвір’я, жителі села вирішили внесли свою лепту у спільну справу. Результат порадував всіх – перед школою з’явився довгоочікуваний майданчик, де тепер можна буде проводити свята першого і останнього дзвоника, шкільні лінійки і різноманітні конкурси», – зазначив активіст партії «Солідарність» – БПП» в Арцизькому районі Анатолій Стоянов.

arciz_plitka2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*