За ініціативи депутата від БПП у Березівському районі відбувся гала – концерт районного фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Березівські стожари»

За ініціативи депутата Березівської міської ради від партії «Солідарність» – БПП» Тетяни Клепанчук відбувся гала – концерт районного фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Березівські стожари». У фестивалі взяло участь 387 учасників, з них 88 дітей отримали звання лауреатів, 54 – дипломантів. Захід проводився з метою виявлення та підтримки талановитих й обдарованих дітей, сприянню самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку їх творчих здібностей.

Відбіркові конкурси фестивалю відбулися у різних номінацій: “Скарбниця народної духовності” – конкурс родинних звичаїв та обрядів, регіональних обрядів календарного циклу; “Пісня – дзеркало душі” – номінація вокальне мистецтво; “Водограй” – номінація хореографічне мистецтво; “Натхнення”- номінація літературна творчість; “Барви України” – номінація образотворче мистецтво; “До витоків народного мистецтва” – номінація декоративне-прикладне мистецтво.

В конкурсах взяло участь 15 загальноосвітніх шкіл, музична школа, центр дитячої та юнацької творчості. Діти отримали дипломи лауреатів та дипломантів фестивалю.

«В залі панувала надзвичайно тепла атмосфера. Всі виступи були неперевершені, а виставка робіт юних умільців залишила незабутні враження. На Березівському небосхилі засяяли нові зірочки, сподіваємось, що фестиваль «Березівські стожари» стане традиційним», – зазначила Тетяна Клепанчук.

berezovka_stozhari3 berezovka_stozhari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*