Депутат від БПП в Одесі ініціювала вровадження програми для забезпечення безкоштовними ліками ургентних хворих у перших три дні перебування у лікарні

Депутат Одеської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Тетяна Малихіна ініціювала запровадження програми, яка буде забезпечувати ліками хворих у перші три дні перебування у лікарні. В рамках програми будуть забезпечувати ліками всіх ургентних хворих, які доставляють в лікарні швидкі допомоги.

Із бюджету міста на програму за ініціативи депутата було виділено п’ять мільйонів гривень. Кошти підуть на закупівлю ліків для ургентних хворих у перші три дні перебування в стаціонарі міських лікарень №1 і 11.

«Доставлений в лікарню пацієнт не буде в перші три дні думати про те, де і за які кошти купувати ліки – ургентна допомога в означений термін стане безкоштовною. Мова йде про гострі випадки, коли стало погано людині, а немає грошей. Кожен одесит повинен отримати таку допомогу, так як кошти на ці цілі закладені», – говорить Тетяна Малихіна.

Пацієнт буде отримувати певний лист призначень спеціального зразка, з яким він буде йти в аптеку і отримувати препарати, а потім, він буде вкладено в історію хвороби. При цьому хворий буде отримувати ліки тільки на один день, тому як призначення можуть змінюватися.

Планується забезпечення ліків через муніципальну мережу аптек КП «Одесфарм».