Депутат від БПП в Одесі ініціювала вровадження програми для забезпечення безкоштовними ліками ургентних хворих у перших три дні перебування у лікарні

Депутат Одеської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Тетяна Малихіна ініціювала запровадження програми, яка буде забезпечувати ліками хворих у перші три дні перебування у лікарні. В рамках програми будуть забезпечувати ліками всіх ургентних хворих, які доставляють в лікарні швидкі допомоги.

Із бюджету міста на програму за ініціативи депутата було виділено п’ять мільйонів гривень. Кошти підуть на закупівлю ліків для ургентних хворих у перші три дні перебування в стаціонарі міських лікарень №1 і 11.

«Доставлений в лікарню пацієнт не буде в перші три дні думати про те, де і за які кошти купувати ліки – ургентна допомога в означений термін стане безкоштовною. Мова йде про гострі випадки, коли стало погано людині, а немає грошей. Кожен одесит повинен отримати таку допомогу, так як кошти на ці цілі закладені», – говорить Тетяна Малихіна.

Пацієнт буде отримувати певний лист призначень спеціального зразка, з яким він буде йти в аптеку і отримувати препарати, а потім, він буде вкладено в історію хвороби. При цьому хворий буде отримувати ліки тільки на один день, тому як призначення можуть змінюватися.

Планується забезпечення ліків через муніципальну мережу аптек КП «Одесфарм».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*