Представники партії у Березівському районі взяли участь в тренінгу по розвитку сільських територій

Представники партії «Солідарність» – БПП» у Березівському районі взяли участь в тренінгу проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Захід провела координатор проекту Тетяна Маяк.

«Наш район має вагомі результати в провадженні децентралізації. Адже наразі на Березівщині створюється вже третя об’єднана громада. Тому в нашому районі можна працювати не лише з теорією, а є й вагома практика», – говорить менеджер з організації консультативних послуг Березівської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Валентина Поперечна.

На заході Тетяна Маяк зазначила, що дві об’єднані громади , які утворені у 2016 році  в Березівському районі отримали кошти Фонду регіонального розвитку. У Розквітівській об’єднаній громаді вирішили частину коштів витратили на ремонт доріг в населених пунктах громади. Розквітівський голова Віталій Лозов активно втілює в життя рішення громади, новий асфальт вже з’явився в селі Розквіт. Наступні кроки – ремонт та відновлення систем водопостачання громади. Нові водонапірні башти отримали села району.

«Транш, отриманий від Фонду регіонального розвитку, вирішено направити на ремонт дороги Семихатки-Червоноармійське (1.5 млн), ремонт клубу в селі Виноградне (1,5 млн), зовнішнє освітлення в селах Ульянівка, Семихатки, Травневе, Новокальчіво, Садове, Виноградне (800 тис), ще 220 тис. витрачено на башту в селі Травневе та ямковий ремонт доріг громади», – зазначила голова Новокальчівської  об’єднаної громади Валентина Тимчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*