Депутат від БПП в Одесі провела тренінг для молоді на тему «Життєвий шлях жінки-політика і концепція роботи депутата міської ради»

В Одесі продовжує працювати Школа помічників депутатів. Заняття проходять за ініціативи активістів молодіжного крила партії «Солідарність» – БПП». Черговим гостем тренінгу стала депутат міської ради від БПП Лілія Леонідова. Вона виступила перед молодими слухачами з лекцією на тему «Життєвий шлях жінки-політика і концепція роботи депутата міської ради».

Місцевий політик розповіла майбутнім політикам про те, як вона стала депутатом, з чого починала і яких успіхів досягла. Розповідь була дуже цікавою, молодь слухала «відкривши роти». Після виступу хлопці задавали багато питань — жваво цікавилися нюансами роботи, особливо темою соціального захисту населення.

«Найважливішим для вас у майбутній роботі повинні стати питання вивчення законодавства. Без цих знань, без чіткого розуміння регламентних питань, ви не зможете провести жоден проект, жодне рішення. Це звучить банально, але кожен день треба чогось вчитися, вивчати документи і закони, працювати в комісіях і на засіданнях, якщо цього не буде, значить ви даремно пішли у депутати», — підкреслила Лілія Леонідова.

Заняття в Школі — це частина великої програми щодо підвищення соціальної активності нашої молоді. Аналогічні тренінги проходять в Рівному, Сумах, Тернополі і Луцьку.

«Я з нетерпінням чекаю кожної суботи, в яку буде проходити засідання Школи. Мені дуже подобаються ці тренінги, я дізнаюся на них багато нового для себе. Це хороша школа для розуміння тонкощів роботи депутатів і найцінніше те, що депутати самі про це розповідають. Живе спілкування завжди набагато цікавіше», – розповіла слухачка Анастасія Шеремет.

Молодих слухачів чекає ще два засідання в Одесі, після чого краща двадцятка відправиться в Київ, де відбудеться заключний тренінг у Верховній Раді.

shkola_leonidova shkola_leonidova2

shkola_leonidova3 shkola_leonidova4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*