Депутати від БПП у Кілії ініціювали капітальний ремонт тротуара

Депутати Кілійської міської ради від партії «Солідарність» – БПП» ініціювали капітальний ремонт тротуара в рамках програми «Безпечна Кілійщина». Ремонт тротуару по вулиці Тургенєва охопить ділянку від вулиці Портова до вулиці Кубишкіна. Останнім часом перехожі зовсім не користувалися старим розбитим тротуаром, віддаючи перевагу небезпечній проїжджій частині.

Із бюджету міста було виділено  589 тисяч гривень для ремонту тротуару. За ці кошти буде укладено близько 1200 квадратних метрів плитки.

«Цьогоріч в місті заплановано ряд робіт з благоустрою тротуарів й на інших ділянках. Зокрема, тротуари будуть ремонтуватися по вулиці Горького, а також частково на вулиці Болградській. Але основним проектом 2017 року буде благоустрій тротуарів на трьох ділянках центральної міської магістралі – вулиці Миру, де в минулому році проводилися роботи по реконструкції дороги й водопроводу. Там, після проведення тендерних процедур, будуть викладені плиткою тротуари з обох боків вулиці», – зазначив голова фракції партії «Солідарність» – БПП» в Кілійській міській раді Ігор Чакір.

kiliya_trotuar2 kiliya_trotuar3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*