Активісти та депутати із Великомихайлівського района переймали досвід в Київській області

Активісти партії «Солідарність» – БПП» у Великомихайлівському районі разом з депутатами райради від БПП відвідали ландшафтний парк у селі Буки Київської області.  Парк заснував у 1996 році підприємець Іван Суслов – власник агропромислової корпорації «Сквира». Учасники поїздки побачили Поляну Казок, відвідали храмовий комплекс та дізналися про міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію.

Крім храмового комплексу та парку, поруч є також дитячий будинок. Кожен його вихованець отримує вищу освіту, а після закінчення навчання – всіляку підтримку: житло, автомобіль, роботу, власний бізнес. По досягненню 16 років дітям пропонують взяти прізвище Суслов.  Для дитячого будинку побудовано сучасний футбольний стадіон зі штучним покриттям і піщаний пляж у межах парку.

«Ця поїздка була корисною ще й тим, що в ній взяли участь делегати об’єднаної громади, голови сільських рад та депутати. Є чому повчитися, є досвід, який можна вивчати, впроваджувати у себе на місцях», – зазначила голова Великомихайлівської районної ради, представник партії «Солідарність» – БПП» Катерина Лаптієнко.

buki3 buki2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*