За підтримки депутата від БПП мешканці із Арцизького районі відвідали дендропарк в Умані та побували в Вінниці

За підтримки депутата Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» Сергія Паращенко мешканці Арцизького району побували на екскурсії в Умані й Вінниці. Учасники екскурсій побували у дендропарку в Умані, насолодилися красою природи. А також побували у Вінниці на концерті співака Арсена Мірзояна і групи ONUKA, побачили відкриття чергового сезону світломузичного фонтану Roshen, яка в цьому році присвячена 100-річній боротьбі українців за свободу.

«Чим більше люди дізнаються про міста, красиві і знаменні куточки нашої країни, тим більше вони закохуються в Україну. Мені приємно, що в черговий раз мої земляки добре відпочили, набралися нових емоцій, вражень та сил», – зазначив Сергій Паращенко.

Учасники екскурсій залишилися задоволеними.«Я не перший раз була в Софіївці, але завжди вона прекрасна і неповторна. Пори року одягають парк своїми яскравими і різноманітними фарбами. Незабутній, красивий і мальовничий парк по праву зветься вічним пам’ятником любові. Любов тут витає повсюди, і нею просочений кожен куточок парку. Тут настільки гарно, що хочеться побувати знову і знову», – поділилася враженням одна з учасниць Антоніна Іванова.

vinica_uman2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*