За ініціативи депутата від БПП у Біляївському районі відбувся семінар для активної молоді про залучення фінансування на власні проекти

За ініціативи депутата Біляївської районної ради від партії «БПП «Солідарність»  Дениса Ткаченко відбувся семінар-тренінг «Активні громадяни» для молоді Біляївського району в рамках проекту «Розвиток місцевого самоврядування».  На семінарі учасники дізналися як знайти фінансову підтримку та виграти грант від міжнародних донорів для реалізації своїх ідей соціального проекту, отримали практичні навички щодо їх реалізації, знайшли однодумців та партнерів.

Семінар проводився за підтримки European Youth Foundation Council of Europe та по програмі “Активні громадяни” Британської Ради в Україні. Всі учасники семінару отримали сертифікати від Британської Ради та благодійного фонду “Молода громада”.

«Для нас є важливим підтримка нашої молоді, надати їм можливість отримати додаткові знання, самореалізуватися та отримати навички в написанні проектів та пошуку їх фінансування», – зазначив Денис Ткаченко.

Найактивніші та цілеспрямовані учасники матимуть змогу взяти учать у конкурсі грантів від Британської Ради та отримати фінансову допомогу для реалізації власного проекту у розмірі до 15 000 грн.

seminar3 seminar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*