Голова БПП у Білгород-Дністровському взяла участь у відкритті дороги через Паланку на міжнародній трасі Одеса – Рені

Голова Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Алла Гінак взяла участь у заході з відкриття дороги через Паланку на міжнародній трасі Одеса – Рені .

Роботу, виконану дорожніми службами за рекордні 20 днів, приймали голова Одеської ОДА Максим Степанов, голова облавтодору Олег Варивода, Білгород-Дністровський міський голова, представники депутатського корпусу та прикордонної служби Молдови, начальник Південного регіонального Управління Держприкордонслужби України Сергій Косик та інші офіційні особи.

Дану дорогу закрили в грудні минулого року рішенням попередньої обласної влади і почали капітальний ремонт мосту. Через це весь вантажний і пасажирський транспорт регіону та зарубіжжя попрямував через єдину відкриту дорогу – через Білгород-Дністровський.

«Сьогодні, на цій зустрічі я представляю інтереси регіону, який найбільше чекав цієї події, закриття дороги ускладнило життя тисячам людей і майже паралізувало рух в районі затокського мосту. Перевантажений транспорт розбивав наші міські дороги. Я з першого дня цієї ситуації зверталася до депутатів і чиновниками всіх рівнів. Всі вони відбулися гучними, але порожніми обіцянками. А в цей час у жителів нашого міста назрівав протест і бажання перекрити дорогу. Крім цього, опинився під загрозою успіх туристичного сезону на нашому узбережжі, адже це робочі місця для тисяч городян», – зазначила у ході заходу Алла Гінак.

palanka palanka3