Представники партії на Одещині долучилися до відзначення Дня вишиванки

Представники партії «БПП «Солідарність» в Одеській області долучилися до відзначення Дня вишиванки.

Активісти партії у Березівському районі взяли участь у святковому флешмобі «Березівка вишивана», що відбувся на площі біля районного будинку культури.

«Українська вишиванка з давніх-давен є генетичним кодом нації і оберегом. Нині традиція вдягати вишиванку відновлюється», – говорить голова Березівської районної організації партії Василь Задорожнюк.

den-vishivanki4 den-vishivanki6

Члени Ширяївської районної організації партії взяли участь в акції «Українці вдягають вишиванку» – вони одягнули вишиті сорочки, сукні та разом зі школярами і молоддю пройшлися центральними вулицями селища.

«Вишиванка – це наш національний символ, наша гордість та автентична ознака. Традиційний колір вишиванки – білий із різнокольоровими вишитими квітами, узорами», – зазначила голова Ширяївської організації партії Алла Кирилюк.

den-vishivanki den-vishivanki2

Голова Любашівської районної ради, член партії «БПП «Солідарність» Сергій Паровик взяв участь в флешмобі, який був організований в одній із шкіл району. Учасники заходу у вишиванках створили «Серце» та «Віночок єдності», щоб закликати всіх людей світу зберігати мир та загальнолюдські цінності.

«Кожен із нас повинен пам’ятати, що вишиванка – це не просто одяг, це код українського народу, його віра, надія і любов, а ще – зв’язок минулого, теперішнього і майбутнього», – зазначив організатор флешмоба,член партії «БПП «Солідарність» Веніамін Коломійченко.

den-vishivanki8 den-vishivanki9

Працівники Одеської територіальної організації партії та районних організацій вийшли на роботу в традиційному українському одязі – вишиванці. Активісти, члени партії, депутати районних та міських рад одягнули вишиванки і таким чином закликали всіх берегти українські традиції.

vishivanka vishivanka4

vishivanka5 vishivanka6

vishivanka2 vishivanka3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*