Представники партії в Ізмаїлі взяли участь в фестивалі мистецтв «Дунайська весна»

Представники партії «БПП «Солідарність» в Ізмалі взяли участь в фестивалі мистецтв «Дунайська весна». Фестиваль стартував 27 травня, і продовжився яскравим вечірнім концертом та великим святковим салютом. Під час фестивалю на Алеї Дружби розгорнулася виносна торгівля, тут можна було придбати солодощі, випічку, шашлики та багато іншого. Для дітей до цього дня були підготовлені атракціони, каруселі, батути, величезні надувні гірки та палаци.

Відвідали «Дунайську весну» міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, голова повітової ради Тулча Хорія Теодореску, народний депутат України, член фракції БПП у ВР Олександр Урбанський і голова Одеської обласної ради, голова Ізмаїльської міської організації партії «БПП «Солідарність» Анатолій Урбанський. Вони привітали ізмаїльчан зі святом, висловили віру в те, що місто буде з кожним роком все красивішим, побажали мирного неба над головою.

«Вже з року в рік Дунайська весна привертає все більше колективів і на цій площі збирається все більше і більше людей. Це показує одне, що наше місто процвітає і розвивається», – зазначив нардеп Олександр Урбанський.

На сцені фестивалю виступили гості «Дунайської весни» – колектив з Одеси “Jam band” з програмою “Від Бессарабії до Балкан”. Хлопці по-справжньому запалили, виконавши для ізмаїльчан відомі світові та українські хіти, а на фінальній пісні “Ми бажаємо щастя вам” небо вибухнуло яскравим святковим фейерверком. В завершення весняного фестивалю пройшла молодіжна дискотека за участю гостей з Одеси – колективу “Premier Project”.

izmail_festival izmail_festival2

izmail_festival3 izmail_festival4