Представники партії з Одеської області взяли участь в Форумі «Стабільність через співпрацю»

Представники партії «БПП «Солідарність» з Одеської області взяли участь в Форумі «Стабільність через співпрацю» у рамках програми «Active Citizens» при підтримці British Council Ukraine.

Мета форуму – налагодити крос-регіональну співпрацю партнерів проекту для сприяння стабільності та безпеки в громадах. Захід відкрили посол Великої Британії в Україні Джудіт Гофф, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб Юрій Гримчак, а також Уповноважений уряду у справах людей з інвалідністю Раїса Панасюк.

Учасники форуму поділилися успішним досвідом розвитку громад у власних містах та провели спеціальні майстерні, які мають допомогти учасникам втілювати успішні зміни на місцях. На заході також презентували успішні напрацювання та найкращі практики, що будуть сприяти співробітництву та впливати на стабільність в суспільстві.

«Сьогодні важливо на місцях показувати людям, молоді, що зміни можна робити самостійно, потрібна лише ініціатива. Люди в усіх областях нашої країни реалізовують різноманітні проекти, які не потребують глобальних вкладень, а потребують лише людського ресурсу та маленької допомоги, а інколи просто підтримки. Тому важливо обмінюватися досвідом, співпрацювати та привозити нові ідеї та партнерів», – говорить керівник прес-служби Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Юлія Чухало.

forum_kiev2 forum_kiev3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*