Активісти партії у Білгород-Дністровському зустріли бригаду морських піхотинців із зони АТО

Активісти Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП «Солідарність» зустріли бригаду морських піхотинців, які після ротації повернулися додому із зони АТО. З серпня минулого року хлопці були на передовій. І через 10 місяців, майже сотня морських піхотинців приїхала в Білгород-Дністровський. У подарунок від депутата міськради від БПП Михайла Баранова і члена партії Тетяни Волкожі, а також від керівника КП “Асорті” Геннадія Ніколаєнка до святкового столу солдатам привезли черешню, огірки і помідори. Також активісти кожному військовому подарували по спеціальній книзі про права учасників АТО, яку надрукувала Одеська територіальна організація партії «БПП «Солідарність».

Взимку і навесні активісти Білгород-Дністровської міської організації партії в рамках акції «Посилка з дому» відсилали в зону АТО для воїнів продукти, засоби гігієни, домашню консервацію та одяг, зібрані акерманцями різного віку і волонтерами Фонду Алли Гінак «Відродження».

«Нарешті ми побачили воїнів, про яких переживали тисячі акерманців. Приємно було почути від них слова подяки – для всіх, хто пам’ятав воїнів, подумки був поруч. І ділився останніх, як це робили бабусі-пенсіонерки. Хлопці відчували нашу підтримку – навіть на відстані. І, хто знає, може завдяки спільним молитвам, наші морські піхотинці всі до одного, без втрат, повернулися додому», – зазначила активістка партії «БПП «Солідарність» в Білгород-Дністровському Тетяна Волкожа.

belgorod_vstrecha belgorod_vstrecha2

belgorod_vstrecha3 belgorod_vstrecha4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*