За ініціативи БПП із Біляївського районі в Одесі відбувся форум з децентралізації

За ініціативи голови Біляївської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олега Мішаглі в Одесі відбувся Форум щодо питань розвитку і поглиблення співпраці між Радою Європи та Україною в Одеській області у  відповідності до пріоритетів та цілей Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки, організований Офісом Ради Європи в Україні. У Форумі взяли участь сільські голови та депутати Біляївської райради.

У рамках Форуму відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення і нові завдання». Програмою заходу передбачалося обговорення питань децентралізації влади в Україні, зокрема в Одеській області, а також секторальної децентралізації у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, на засадах Європейських стандартів щодо місцевої демократії і культурного різноманіття.

«Для отримання нових знань і досвіду роботи децентралізації влади на місцях, я ініціював участь наших сільських голів та депутатів районну у Форумі. Сподіваюся, що усі запрошені отримають відповіді на свої питання та зможуть використати отриманні знання у себе на місцях», – зазначив Олег Мішаглі.

forum_belyaevka3 forum_belyaevka4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*