Активісти партії в Ізмаїльському районі долучилися до організації фотовиставки «Донбас після бойових дій»

Активісти партії «БПП «Солідарність» в Ізмаїльському районі долучилися до організації фотовиставки відомого українського поета, режисера і педагога Євгенія Веги і Михайла Коновалова «Донбас після бойових дій». Відкриття виставки відбулося в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.

На великих фотографіях розміром 30х40 см представлені зафіксовані факти військових дій. Посічені осколками металеві літери з назвою міста Слов’янськ, зруйновані будинки мирних жителів, понівечені школи, лікарні, згорілі яблуні, мінні поля в селі Крива Лука, які свідчать про наслідки бойових дій в Слов’янському та Лиманському районах. На фото, знятих під час бойових дій авторами виставки, зафіксована димова завіса місця аварії гелікоптера Мі-8 біля гори Карачун, в якій загинув генерал-майор  Сергій Кульчицький. Під фото-фактами зруйнованих будинків, шкіл, магазинів, перехресть, доріг, мостів, розташовані фото, що показують відродження виставляння і цих же об’єктів в Слов’янську і Лиманському районі Донецької області.

Відвідувачів виставки цікавили питання щодо змін, які сталися в Слов’янську після трьох років звільнення та чому люди самі не протистояли окупантам.

«Фотовиставка — це спроба показати, що війна – це біль та страждання. Немає більш важливого завдання, щоб донести до людей повні і правдиві знання про історію свого народу, його роль у світових суспільних, політичних та економічних процесах, про ціну його національних надбань та тих страшних поразок, що виникали через брак духовної єдності та взаєморозуміння», – зазначила активістка партії «БПП «Солідарність» в Ізмаїльському районі Світлана Кравченко.

izmail_fotovistavka2 izmail_fotovistavka3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*