Депутат від БПП в Одесі взяла участь у круглому столі щодо повернення дітей-мігрантів у країну походження

Депутат Одеської міськради від партії «БПП «Солідарність» Лілія Леонідова взяла участь у круглому столі на тему: «Співпраця з метою повернення дітей-мігрантів у країну походження». Учасниками заходу стали представники ЮНІСЕФ, громадських організацій, профільних міністерств, департаментів, управлінь таких країн як Бельгія, Молдова, Україна, Росія і Таджикистан.

На порядку денному були питання, що стосуються норм, закріплених у Кишинівській і Мінській Конвенціях, що регулюють особливості правових відносин і правової допомоги у цивільних, сімейних і кримінальних справах. Деякі положення втратили актуальність, що, в свою чергу, вимагає запровадження додаткових норм, які б враховували всі останні тенденції сучасного світу.

«Міграція – один з найбільш важливих і дискусійних питань на сьогодні, так як ті негативні події, такі як військові дії, економічна криза, масове безробіття, які мають місце у визначених країнах, не дозволяють повноцінно жити і розвиватися жителям, зокрема, дітям цих регіонів і змушують їх покидати рідну країну, що не завжди відбувається на законних підставах», – зазначила Лілія Леонідова.

За словами депутата, основна проблема в регулюванні питань щодо дітей-мігрантів полягає в тому, що законодавство країн пострадянського простору встановлює різні норми щодо регулювання повернення дітей-мігрантів у країну походження. «Тому необхідно встановлювати тісні зв’язки між країнами, з яких і в які найбільш часто виїжджають громадяни для забезпечення їх безболісного переміщення та подальшого гідного рівня життя», – упевнений місцевий політик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*