Гончаренко: Мої побоювання у планомірній злочинній змові з передачі стратегічного державного підприємства олігарху Януковича були виправданими

Голова Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Олексій Гончаренко прокоментував повернення у власність держави Одеського нафтопереробного заводу рішенням суду. Протягом минулого року Одеський нафтопереробний завод не один раз ставав причиною кричущого порушення законодавства на користь кишенькового олігарха Януковича – Курченко. Історія почалася зі скандального рішення одеського судді Зеленова від 18 серпня 2016 року про реєстрацію заборгованості підприємства перед бізнес структурами Курченко в розмірі 14,5 мільярдів гривень, що становило близько 95% від загальної суми.

«Це означало, що підприємство знову опиняється під контролем у ставленика “сім’ї”. Після мого депутатського запиту прокуратура Одеської області порушила розслідування по даній справі, була проведена експертна оцінка, яка підтвердила неправочинність боргів НПЗ перед компаніями Курченка. Мої побоювання у планомірній злочинній змові з передачі стратегічного державного підприємства олігарху Януковича були виправданими», – зазначив Олексій Гончаренко.

Нардеп вважає, що Одеський НПЗ має стратегічне значення для України, оскільки це найбільше підприємство. «Безумовно, віддати його в руки Курченко за фіктивні борги було б величезною втратою для бюджету країни і, можливо, загрозою національній безпеці. Злагоджена робота Генпрокуратури та одеського суду не залишили шансів злочинним махінаторам, і НПЗ залишається у власності держави до проведення чесного аукціону», – підсумував політик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*