Представники партії у Березівському районі передали будівельні матеріали місцевому ФАПу до Дня села та Дня медичного працівника

У селі Ставкове Березівському районі відбувся святковий концерт з нагоди Дня села. Представники партії «БПП «Солідарність» у Березівському районі привітали мешканців села зі святом, а Ставківському ФАПу передали 15  коробок краски  та інші будівельні матеріали до Дня медичної працівника.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом  голова  Розквітівської об’єднаної територіальної  громади Віталій Лозов. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО українських воїнів¸ а учні прочитали вірші про сучасних героїчних бійців. Захід був насичений різножанровими виступами місцевих талантів.  Концертами, іграми та розвагами для дітей та молоді була наповнена програма святкування.

«Життя триває. Народжуються і підростають діти, одні лиш починають навчання, інші вже здобули професію, хтось одружується, а хтось відзначає золоте весілля і все це відбувається в своєму рідному  селі», – зазначив голова Березівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Василь Задорожнюк.

berezovka_foto3 berezovka_foto

berezovka_foto2 berezovka_foto3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*