Представники партії у Біляївському районі привітали медичних працівників з професійним святом

У Біляївському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. З професійним святом медиків району привітали голова Біляївської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олег Мішаглі та депутати від партії.

Представники медичних установ отримали подяки за значний внесок у розвиток системи охорони здоров’я, організацію і надання медичної допомоги населенню району, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника, а вокальний ансамбль «Від серця до серця» та вихованці ансамблю естрадного спортивного танцю «Глорія» представили свої номери.

 «Жодна людина в світі не може обійтися без медичної допомоги. Ви, шановні люди в білих халатах, допомагаєте з’явитись на світ новій людині, рятуєте наше життя і допомагаєте знов стати на шлях одужання. І тільки лікар здатен заставити знову забитися серце хворого, що зупинилось, і подарувати йому надію на одужання», – зазначив на святі Олег Мішаглі.

Святкові заходи до Дня медичного працівника також відбулися в селі Великий Дальник, де медиків привітав зі святом депутат Біляївської районної ради від партії «БПП «Солідарність» Денис Ткаченко. З нагоди свята депутат подарував танометри терапевтичному відділенню лікарні.

belyaevka_medika2 belyaevka_medika4

belyaevka_medika3 belyaevka_medika2

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*