Прокуратура АРК повідомила про підозру бойовику, який у 2014 році здійснив напад на Олексія Гончаренка

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомили про підозру бойовика «Самооборони Криму» на прізвисько Самвел, який катував і бив українських патріотів.

Прокуратура встановила, що один із так званих ротних «Самооборони Криму» спільно з іншими членами цього формування, на початку березня 2014 року в Сімферополі з хуліганських мотивів, використовуючи спеціально пристосований і заздалегідь заготовлений предмет завдали тілесні ушкодження громадянину України, який перебував на території півострова Крим, з метою підтримки українських військових і проукраїнських активістів, і в даний час є народним депутатом України.

У 2014 році напад був здійсненний на голову Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», народного депутата України Олексія Гончаренка. «Кримський бойовик по кличці Самвел прославився під час захоплення українського Криму путінським режимом. Це він зі своїми спільниками по так званому “ополченню” напав на мене в Сімферополі в 2014 році, коли я приїхав підтримати проукраїнські сили в самий критичний для півострова момент. Сьогодні, стараннями прокуратури АР Крим та Генпрокуратури України, Самвела оголосили в міжнародний розшук», – прокоментував ситуацію політик.

Нардеп Гончаренко впевнений, що банда Самвела стала причиною свавілля і беззаконня на півострові. «Вона організовувала побиття і викрадення українських патріотів. Пізніше, Самвела взяв на утримання інший кримський бандит – Гоблін-Аксьонов – не виключено, що його діяльність триває досі. Відкриття кримінальної справи за Самвелу – важливий крок вперед у розслідуванні злочинів проти прав людини в аннексированном Криму. Жоден з тих, хто сприяв приходу окупантів в український Крим не повинен почувати себе в безпеці», – зазначив парламентарій.

Також правоохоронцями встановлено, що цей самий «ротний» причетний до незаконного позбавлення волі, яке супроводжувалося тортурами і нанесенням тілесних ушкоджень громадянину України, який також висловлював свою проукраїнську позицію.

У прокуратурі повідомили, що відносно «ротного» незаконно створеного збройного формування «Самооборона Криму» складено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) Кримінального кодексу України.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=kYEawkdH_aQ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*