За сприяння БПП в Одесі та нардепа Максима Саврасова волонтери Одеського шпиталю отримали нагороди

За сприяння Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» та народного депутата України, керівника Секретаріату партії Максима Саврасова 26 волонтерів Одеського шпиталю отримали нагороди від Міністерства оборони України. Нагороди за вагому допомогу військовослужбовцям та Збройним силам вручав заступник міністра оборони України Олег Шевчук.

«Керівництво Міністерства оборони дуже вдячне за допомогу, яку волонтери надають пораненим військовослужбовцям, військовому шпиталю, і взагалі Збройним силам України. І ми хотіли б віддячити тих людям, які приділяють свій час та присвячують власну долю допомозі армії», – зазначив Олег Шевчук.

Активісти партії в Одеській області в рамках проекту «Підтримка боротьби за незалежність України» вже третій рік систематично допомагають воїнам АТО, співпрацюють з громадськими організаціями та волонтерами. «Наша організація постійно відправляє гуманітарну допомогу в Станицю Луганську. Також ми надаємо інформаційну підтримку – друкуємо наклейки, борди. Всі ці три роки ми передаємо на схід все, що необхідно для забезпечення якнайшвидшого миру в країні», – говорить керівник Секретаріату Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Валентина Шульц.

nagrazhdenie2 nagrazhdenie3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*