Активісти партії в Ізмаїльському районі долучилися до візійної сесії «Пульс Бессарабії»

Активісти партії «БПП «Солідарність» в Ізмаїльському районі долучилися до візійної сесії «Пульс Бессарабії». Мета заходу – активізація громадського середовища в Бессарабії, отримання актуальної інформації про проблеми та потреби громадянського суспільства Бессарабії. Модераторами сессії виступили програмний директор Impact Hub Одеса Олександр Славський та керівник Південноукраїнського представництва МФ «Відродження» Євген Попов. В заході взяли участь активні громадяни міста та регіону, громадські активісти, діячі, представники влади з Білгород-Дністровського, Саратського, Тарутинського, Арцизьского, Татарбунарського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського і Ренійського районів та журналісти.

Близько чотирьох десятків представників громадянського суспільства регіону, лідери суспільної думки, державні службовці, місцевий бізнес та журналісти працювали над стратегічними питаннями щодо формування плану сталого розвитку громадянського суспільства на найближче майбутнє. Сесія складалася з двох частин. В перший частині розглядали важливі для регіону та Бессарабії зокрема питання. У другій – стратегічні цілі на наступні 2 роки, необхідні ресурси для їх досягнення, карту ресурсів, на яку можуть опиратися влада, соціально відповідальний бізнес, громадське суспільство.

«Ми поділилися напрацьованими проектами та проблемами реалізації. Було відзначено, осмислення змін та подій, що відбулися в Україні та регіоні. А також відбулося прогнозування та закладення цеглин для майбутнього сталого розвитку громадського суспільства в Бессарабії, яке дуже важливе для того, щоб Бессарабія та Україна в цілому була розвиненою, правовою, європейською державою»,- зазначила активістка партії «БПП «Солідарність» в Ізмаїльському районі Тетяна Полякова.

izmail-rajon_viziya2 izmail-rajon_viziya3

izmail-rajon_viziya4 izmail-rajon_viziya5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*