Голова БПП у Біляївському районі привітав особовий склад районного відділу поліції з другою річницею з дня її заснування

Голова Біляївської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олег Мішаглі привітав особовий склад районного відділу поліції з другою річницею з дня її заснування. З нагоди свята він вручив колективу Біляївського відділу поліції ГУНП в Одеській області та ряду співробітників поліції подяки за високу професійну майстерність, гідне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, забезпечення правопорядку на території району та з нагоди Дня Національної поліції України і цінні подарунки.

«Процес формування Національної поліції був дуже складним і болючим.  Відбувалося це в атмосфері тотальної недовіри з боку суспільства, в умовах війни та росту злочинності, як в районі так і на території всієї України.  Проте, в даний час ситуація змінюється, рівень злочинності в районі знизився. І все це завдяки співробітникам поліції: дільничним, оперативникам, слідчим, патрульним. Працювати поліцейським – це більше, ніж робота, це – покликання. Служити людям, бути готовим запобігти злочину, попередити біду, іноді ризикуючи власним життям, здатен далеко не кожен», – зазначив Олег Мішаглі.

belyaevka_policiya2 belyaevka_policiya

belyaevka_policiya4 belyaevka_policiya5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*