Депутат від БПП із Одеси навчалася взаємодіяти з громадськістю

Депутат Одеської міськради від партії «БПП «Солідарність» Лілія Леонідова взяла участь у Літній школі місцевого самоврядування. На заході обговорювалися питання, пов’язані із взаємодією на рівні місцевої громади, а також можливості, виклики і технології. Учасники з усієї України презентували інструменти взаємодії влади з громадськістю, які на даний момент діють в їхніх містах, існуючі особливості та механізми реалізації. А запрошені спікери представили своє бачення даного питання, а також розповідали про співвідношення теорії і практики втілення її в життя. Крім того, порушувалося питання електронних інструментів взаємодії влади та громадськості, можливості їх впровадження і ефективного використання на всіх рівнях.

«Нам були запропоновані різні практичні завдання для розробки власних проектів, де кожен міг висловити і обґрунтувати свою позицію з певного питання. В активних спільних дискусіях спікерів та учасників народжувалися ідеї, які цілком заслуговують гідної реалізації і однозначно можуть принести користь як органам влади, так і громадськості», – зазначила Лілія Леонідова.

Депутат переконана, що таке навчання, яке можна відразу застосовувалося на практиці, приносити свої плоди. «Завжди приємно отримувати нові знання, розглядати питання з різних сторін, а головне – в подальшому трансформувати це все в дії», – говорить Леонідова.

leonidova_seminar2 leonidova_seminar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*