Депутат від БПП в Арцизі організував свято до 201-річниці заснування селища

Депутат Арцизької міської ради від парті «БПП «Солідарність» Павло Целіков виступив ініціатором та організатором свята в старовинному куточку Арциза під назвою Глінка. Цього року селище відсвяткувало 201-у річницю свого заснування.

Організатори заходу намагалися прикрасити свято насиченою програмою: дискотекою від групи «Свято», всілякими розвагами, конкурсами та вікторинами, розіграшем лотереї. Для відпочиваючих була представлена експозиція архівних і сучасних фотографій «Глинка-Бриєнн», а також презентований новий дитячий майданчик. З ведучими свята діти грали у захоплюючій квест-грі «В пошуках скарбів», брали участь у конкурсі малюнків «Вулиця моєї мрії» та аква-гриму.

«У нас чудові, з широкою душею люди, які об’єдналися і організували такий чудовий теплий вечір, присвячений улюбленому і затишного уголочку міста Арциза. І немає сумнівів, що 12 серпня 2017 року стане ще однією незабутньою сторінкою в історії цього поселення. Завдяки згуртованій команді депутатського корпусу міської ради та добрим, щедрим і турботливим людям такі свята вже стають традицією і, звичайно ж, не будуть забуті у майбутньому», – зазначив Павло Целіков.

arciz_prazdnik2 arciz_prazdnik4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*