Депутати від БПП у Білгород-Дністровському взяли участь у заходах до Дня Незалежності України

Депутати Білгород-Дністровської міської ради від партії «БПП «Солідарність» взяли участь у заходах до Дня Незалежності України. У місті відбулися такі заходи, як урочисте покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Шевченку, підведення підсумків патріотичного конкурсу любительських та професійних фото «Аккерманські візерунки», встановлення патріотичної арт-композиції в Михайлівському сквері.

У мітингу та покладанні квітів окрім представників партії «БПП «Солідарність» взяли участь перші особи району та міста, громадськість, військовослужбовці та ЗМІ. Під час нагородження переможців та номінантів конкурсу фото робіт, усім учасникам були роздані призи, які придбав депутат міськради від БПП Михайло Баранов. Депутат міськради від БПП Олена Римська привітала присутніх та вручила подарунки.

«На конкурс було надано понад 100 фото. За умовами, приймалися світлини від дорослих та дітей в українських національних костюмах, з використанням національних та державних символів та на фоні пейзажів, історичних й культурних пам’яток Білгорода-Дністровського, а також району. Наші люди поважають свою землю, державу та по-справжньому шанують українську культуру й традиції – це особливо було приємно усвідомити напередодні свята Дня Незалежності України, коли конкурсна комісія визначало переможців та номінантів», – зазначила Олена Римська.

Окрім нагородження, на загальноміському святі, яке проходило на території середньовічної фортеці, була відкрита виставка патріотичних фото з конкурсу “Аккерманські візерунки”. Пізніше усі фото будуть перенесені до будівлі міськвиконкому в якості постійно діючої виставки.

Того ж дня, 24 серпня, активісти міської організації партії «БПП «Солідарність» з місцевою майстринею Оленою Касьянюк прикрасили Михайлівський сквер в центрі міста кількома арт-композиціями. На залізній основі Олена Касьянюк сплела традиційний український орнамент. Ним прикрасили решітку біля входу до скверу та два дерева в центрі скверу. Подарунок сподобався аккерманцям, одразу ж після його встановлення всі охочі сфотографувалися з новою прикрасою.

belgorod_dn4 belgorod_dn5

belgorod_dn6 belgorod_dn7

belgorod_dn8 belgorod_dn9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*