Представники партії на Одещині відзначили День державного прапора України

Представники партії «БПП« Солідарність» в Одеській області взяли участь в урочистій церемонії підняття прапора України.

В Ізмаїлі на урочистому заході були присутні міський голова Ізмаїла, представник партії Андрій Абрамченко, секретар міськради, голова фракції «БПП «Солідарність» Сергій Чмига, глава Ізмаїльського райради Василь Антонюк, прикордонники, правоохоронці, представники духовенства, школярі та співробітники бюджетних установ міста. Під звуки державного гімну України прикордонники Ізмаїльського загону внесли і підняли над містом величезний прапор кольору ясного неба і стиглої пшениці. У цьому році в рамках святкування Дня державного прапора в Ізмаїлі було започатковано нову традицію – церемонія підняття офіційного прапора міста, як символ того, що столиця Придунав’я є невід’ємною частиною України. Завершився захід традиційним флешмобом – школярі пронесли прапор України від виконкому до Центру дітей та юнацтва.

izmail izmail3

В Ізмаїльському районі активісти партії «БПП« Солідарність» до свята підняли прапор України над громадської приймальні партії і також створили фотовиставку робіт з державним прапором. «Ми створили другу виставку, ще раз нагадуючи всім відвідувачам громадської приймальні, що Україна – єдина, а прапор – святиня. З ним йдуть на захист України наші воїни, ризикуючи цінних – своїм життям», – говорить активістка Ізмаїльської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ольга Холоділіна.

izmail-rajon2 izmail-rajon3

У Чорноморську активісти і депутати міськради від партії «БПП «Солідарність» відзначили День державного прапора участю в святкових заходах. «У ці святкові дні бажаємо щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні. Наша мета – сильна, багата і процвітаюча Україна!», – зазначив секретар Чорноморської міської організації партії «БПП «Солідарність» Андрій Волинський.

chernomorsk chernomorsk3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*