У Березівському районі відзначили День прапора та День Незалежності України

У Березівському районі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 26-ій річниці Незалежності нашої країни. На площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченка мешканці та гості нашого міста долучитися до святкування. В ході заходу відбулася церемонія урочистого підняття жовто-блакитного стягу та відкриття  оновленої  районної дошки пошани, на якій  були номіновані депутати райради від партії «БПП « Солідарність» – Василь Мороз  та Сергій  Хіміч, депутат міської ради від партії «БПП « Солідарність» – Тетяна Клепанчук.

Після урочистого відкриття районної дошки пошани свято продовжилося у районному будинку культури. В ході урочистої частини відбулося нагородження грамотами видатних людей району. Також пройшов незабутній святковий концерт за участю художніх колективів.

 «Зберегти незалежність, збудувати міцну державу, розвинути й примножити її моральні, культурні і духовні цінності – наш святий обов’язок. Шануймо себе і свою гідність», зазначив голова Березівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Василь Задорожнюк.

DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*