Активістки партії в Одесі навчалися проводити виборчі кампанії

Активістки партії «БПП «Солідарність» в Одесі взяли участь в тренінгу для жінок з проведення виборчої кампанії в рамках програми «Просування політичної участі жінок та протидія сексизму в Україні». Захід відвідали прес-секретар Одеської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Юлія Чухало та юрист Одеської міської організації партії «БПП «Солідарність» Юлія Бец.  Тренінг відбувся за підтримки Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

У рамках заходу учасниці тренінгу із різних політичних партій та громадських організацій обговорили роботу кандидатів у депутати з виборцями, важливість та необхідність участі жінок у політиці, а також переглянули результати дослідження NDI щодо участі жінок в політиці.

«Ми бачимо, що у світі з кожним роком збільшується кількість жінок, які займають високі політичні посади. Дедалі більше жінок беруть на себе відповідальність та йдуть у політику. Для українських жінок – це ще великий виклик, але ми на шляху до реформ. Декілька років тому з’явилася квота для жінок у 30% , що дала змогу більшості потрапити у список кандидаток до рад, а також має стимулювати політичні партії брати жінок у список законодавство щодо додаткового фінансування парламентських партій. Але тепер важливо переконати жінок йти в політику, навчити проводити передвиборчі кампанії, спілкуватися з виборцями», – зазначає Юлія Чухало.

skiba3