Арцизські партійці взяли участь в заходах до Дня державного прапора України

Арцизські активісти, члени партії і депутати від партії «БПП «Солідарність» взяли участь в урочистих зборах, присвячених Дню Державного прапора України. Після урочистого підняття прапора краща молодь району – переможці олімпіад, конкурсів і змагань була нагороджена прапорами та грамотами Арцизької РДА. Віталій Давидов, член партії і помічник депутата Одеської обласної ради Сергія Паращенко, вручив учасникам зборів прапорці України.

Вихованці дитячого дошкільного закладу №7 “Вербиченька” та учасники “народного хореографічного ансамблю “Едельвейс” Арцизького районного Будинку культури виконали патріотичний флешмоб, після якого учасники заходу з розгорнутим прапором України пройшли від будівлі райдержадміністрації до центральної вулиці міста.

«Це найважливіше свято для України, для людей усіх поколінь, данина поваги символу нашої держави. Любов і відданість своїй країні, впевненість у майбутніх успіхах України – все це дозволяє нам долати будь-які труднощі і виклики часу. Ми повинні бути гідними тих, хто мирною працею, ратними подвигами, часом і ціною свого життя, зберігав і зараз береже славу і велич нашої держави. В наших серцях завжди живе почуття гордості за Україну, за наш прапор», – зазначив депутат Одеської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Сергій Паращенко.

arciz_flag5 arciz_flag6

arciz_flag8 arciz_flag7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*