Партійці із Савранського району організували майстер-клас з виготовлення оберегів

Партійці із Савранського району разом із районним відділом культури організували майстер-клас з виготовлення українських оберегів до Дня Незалежності України. Захід відбувся у молодіжному центрі «Нове покоління», де члени партії «БПП «Солідарність»  проводять з молоддю різноманітні тренінги, семінари, навчання. Голови первинних партійних організацій разом із працівниками сільських і районного будинків культури знайомили дітей із технікою виготовлення своєрідних український оберегів та символів – намиста, віночки, прапорців.

«Те, що до нас звертаються за допомогою, пропонують співпрацю, що навколо нас гуртується молодь, свідчить про авторитет партії у суспільстві, про те, що її члени уміло проводять свою роботу», – говорить депутат Одеської обласної ради від партії «БПП «Солідарність», голова Савранської РДА Віталій Свічинський.

Партійці до свята подарували рушники-обереги учасникам АТО, а також для всіх мешканців села підготували святковий концерт та виставку-ярмарку, виручені кошти від якої підуть на придбання музичної апаратури для клубу.

savran_dn3