Представники партії в Ізмаїлі взяли участь у святкуванні Дня Незалежності України

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України в Ізмаїлі відбулася біля пам’ятника Т. Г. Шевченка з виконанням Державного гімну України. На святі були присутні міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, народний депутат України, член фракції партії БПП у ВР України Олександр Урбанський, депутати Ізмаїльської міської ради від партії «БПП «Солідарність», секретар Ізмаїльської міської ради, голова фракції партії «БПП «Солідарність» Сергій Чмига, керівництво району, керівники підприємств та установ, духовенство і просто патріотично налаштовані містяни.

«Сьогодні під прапором Незалежної України наш народ знову захищає незалежність і безпеку України, будує процвітаючу європейську державу. Важкі випробування зміцнюють і об’єднують нас вірою у гідне майбутнє України. Сьогодні ми єдині у спільному прагненні жити в світі, трудитися на благо нашого рідного Ізмаїла і країни, заради наших дітей і батьків. Ми знаємо – успіх нашої України і рідного краю залежить від кожного з нас», – зазначив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

У цей святковий день почесними грамотами Одеської облдержадміністрації “За заслуги в становленні і розвитку незалежної соборної України, особистий внесок у забезпечення соціально-економічного, науково-технічного та культурно-освітнього розвитку області, високий професіоналізм та з нагоди 26-ї річниці незалежності України” нагороджено – начальник фінансового управління Ізмаїльської міської ради Тамара Вербицька та директор комунального закладу “Палац культури імені Т. Г. Шевченка” Ізмаїльської міської ради Наталія Бойко. Також цінним подарунком Одеської обласної ради нагороджений керуючий справами виконкому Ізмаїльської міськради Роман Первушин.

«Нам пощастило бути свідками того, як відбулося набуття Україною незалежності – головної умови для гармонійного розвитку нашої країни і творчого руху в майбутнє», – зазначив Олександр Урбанський.

Продовжився урочистий захід покладанням квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка та святковим міні-концертом. Співали для мешканців міста Біляна Петрова, Аліна Сухарева, Олеся Кічук, Діана Бурова (Шпаченко), танцювали – клуб бально-спортивного танцю “Dream dance” та народний ансамбль сучасного танцю “Ритм”.

izmail_dn2 izmail_dn3

izmail_dn4 izmail_dn5