За сприяння БПП у Білгород-Дністровському місто отримало гуманітарну допомогу зі США

За сприяння голови Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Алли Гінак та депутата Білгород-Дністровської міськради від БПП Михайла Баранова місто отримало гуманітарну допомогу зі США. Дитячий та дорослий одяг, взуття, іграшки, білизна, ковдри, памперси , книжки та інше зібрала та надіслала благодійна організація з Cакраменто “UKRAINE RELIEF”.

Відтепер  в офісі міської партійної організації відкрито розширений «Банк дитячого та дорослого одягу й взуття». Речі видаються безкоштовно усім бажаючим. Напередодні  активісти запросили скористатися гуманітарною допомогою багатодітні родини, переселенців, малозабезпечених мешканців Білгорода-Дністровського та району. Так, за 2 дні офіс відвідало 10 родин.

«Наш постійно діючий проект «Банк дитячого одягу» переформувався в проект більш об’ємний. Ми запрошуємо усіх, хто потребує допомоги. Звичайно, речі не нові, але в гарному стані. Втім, коли родина відчуває потребу, а коштів не вистачає, то такого роду допомога є дуже корисною», – зазначив один з координаторів проекту, депутат Михайло Баранов.

Белгород_США Белгород_США2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*