Олексій Гончаренко нагородив пам’ятними подарунками та стипендіями кращих спортсменів і тренерів

Напередодні Нового року в Одесі відзначили кращих спортсменів і тренерів, а також підвели підсумки роботи Федерації легкої атлетики в Одеській області. Нагородив пам’ятними подарунками та стипендіями молодих легкоатлетів, які показали в році, що минає кращі результати, а також їх тренерів президент федерації, народний депутат Олексій Гончаренко.

За словами нардепа, головною проблемою регіонального спорту є технічний стан тренувальних баз. Але вона поступово вирішується.

«У цьому році, завдяки спільним зусиллям, нам вдалося включити стадіон «Динамо» в список об’єктів олімпійської підготовки. Це дуже важливо і захистить один з найкращих стадіонів міста від забудови раз і назавжди. Цієї осені там зробили масштабний ремонт. При цьому нам вдалося добитися, щоб стадіон залишався відкритим для всіх бажаючих: як професійних спортсменів, так і одеситів, що бігають ранком», – зазначив Олексій Гончаренко.

За словами Гончаренка, масштабна реконструкція на початку наступного року очікує й спорткомплекс «Олімпієць». «Вже підготовлено проект. На новий «Олімпієць» планують витратити майже 80 млн гривень. Кабінет міністрів України підтримав мою ініціативу, і перші кошти вже зайшли в область і чекають закінчення тендерних процедур», – розповів Олексій Гончаренко.

гончаренко_спорт5 гончаренко_спорт6

гончаренко_спорт7 гончаренко_спорт9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*