На допомогу волонтерам Станиці Луганської

Представники Одеської територіальної організації БПП «Солідарність» вважають, що навіть невелика допомога може стати великим кроком.  Активістами м. Одеси була ініційована відправка посилки з  канцтоварами до Станиці Луганської на підтримку функціонування волонтерської організацій СУВІАТО.

Керівник Секретаріату Одеської територіальної організації партії БПП Шульц Валентина прокоментувала цю ініціативу: «Найголовніше для волонтерів – відчувати нашу підтримку, вони повинні бути впевнені, що все що вони роблять має велику цінність. Ми при будь-якій можливості сприяємо розвитку волонтерських організацій та надаємо допомогу для виконання їх складного завдання. Вклад, що волонтерські організації вносять у життя солдатів АТО – неоціненний.»

Організації подібні до СУВІАТО грають велику роль у житті наших захисників у зоні АТО. Станиця Луганська є пунктом з якого до самого центру бойових дій відправляють продукти, медикаменти та надають матеріальну та психологічну підтримку учасникам АТО, що вже закінчили службу. Одеська територіальна організація БПП упродовж 3 років  регулярно допомагає волонтерам і планує збільшувати свій вклад у розвиток їх справи.

IMG_4301 (1)IMG_4302

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*