В Березівську ЦРЛ придбано нове медичне обладнання

5 січня  керівники  району  разом з  депутатами  райради та  головою бюджетної  комісії, головою  фракції  Партії  БПП  « Солідарність» Василем Задорожнюком  відвідали Березівську районну лікарню.

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич ознайомив гостей з новим медичним обладнанням і прокоментував придбання: «З метою забезпечення нашого медичного закладу обладнанням я звернувся до районної ради, райдержадміністраці. Нас почули, пішли назустріч і надали допомогу.

За кошти районного бюджету в сумі 900 тис грн. та за кошти сільрад і ОТГ в сумі понад 600 тис грн. було придбано 2 електрокардіографи, 3 монітори пацієнта, гематологічний аналізатор, 2 потужні холодильники в лабораторію крові, сухожарочну шафу для малої операційної, палатний рентгенапарат, апарат ультразвукового дослідження виробництва США. Все вже працює крім рентгенапарата, сухожарочної шафи і апарата УЗД – фахівці це підключать після Різдвяних свят.

«Урядом планується затвердження 9 госпітальних округів в Одеській області, в тому числі й у нашому, до якого увійдуть Березівський, Лиманський, Миколаївський і половина Іванівського району,   тому  за допомогою  бюджетів  всіх  рівнів  до  районної   лікарні  було  закуплено  медичне   обладнання.» –  розповів  Василь Задорожнюк.

26169432_400502460378488_84960102197304101_n

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*