Зустріч ветеранів Афганістану на конференції у Біляївці

В місті Біляївка відбулася зустріч ветеранів Афганістану на щорічній конференції, де підводилися підсумки роботи районної громадської організації УСВА.

Участь у роботі конференції прийняв голова Біляївської міської в Одеській області партії БПП “Солідарність” Ткаченко Денис Григорович: “Шановні учасники зборів!
Дорогі ветерани афганської війни, учасники бойових дій на території інших країн!
Сьогодні, ми підсумуємо роботу, я думаю, не тільки районної організації воїнів-інтернаціоналістів, ми в певній мірі даємо оцінку і своїй роботі із взаємодії з громадською організацією та підтримці воїнів – інтернаціоналістів. Я вважаю, що ми також повинні окреслити свої подальші дії з військово-патріотичного виховання, підготовці молоді до служби в Збройних Силах України та висловитися за підтримку миру в нашій державі.
Воєнні конфлікти ХХ століття, які виникали в різних куточках планети, не оминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали військовослужбовці колишнього Радянського Союзу, в тому числі українці, які несли народам миротворчу місію. Угорщина, країни Близького і Далекого сходу, Африканського континенту, Куба, Чехословаччина, Югославія, Ліван, Ірак, і найболючіша наша рана – Афганістан. В цій залі знаходяться люди, які гідно виконували свій інтернаціональний обов’язок в цих країнах.
Шановні воїни-інтернаціоналісти!
В цей пам’ятний день, я хочу висловити слова подяки за вашу звитягу, за те, що ви й сьогодні не залишаєтесь осторонь від вирішення проблем району, за ту роботу, яку ви проводите з військово-патріотичного виховання молоді та протягом усіх цих років підтримуєте інвалідів та сім’ї, які втратили в Афганістані своїх рідних.
В цей день, я хочу побажати всім нам тільки мирного неба над головою. Міцного вам здоров’я, добробуту, довгих і щасливих років життя.”

DSC_0048

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*