Депутат від БПП “Солідарність” Микола Дерев’янко допоміг онкохворій дитині

Кілька років поспіль з важкою недугою (онкологія) бореться маленька Поліна Коломієць з Великомихайлівського району. 17 сеансів хіміотерапії, складна операція на коліні (навіть були невтішні прогнози втратити ногу, але все обійшлося), ще дві операції на легенях –  це не зламало бойову дівчинку. Оптимістичний склад характеру дає їй сили боротися і перемагати важку недугу.

Батьки живуть у селі, доходів отримують небагато, аби врятувати донечку  розпродали все, що могли. Але коштів на лікування потрібно чимало. Тож і звернулися по допомогу до небайдужих. Одним з тих, хто першим простягнув руку допомоги був депутат Одеської обласної ради від БПП «Солідарність» Микола Дерев’янко. З особистого благодійного фонду він підтримав сім’ю дівчинки й побажав Полінці якнайшвидшого одужання і віри.

 
«Як батько чотирьох дітей, не можу залишатися осторонь чужої біди. Завжди стискається серце, коли чую про подібні ситуації в родинах. Сил і витримки батькам, які зіштовхнулися з такою проблемою», – зазначив Микола Дерев’янко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*