У Савранськом районі за сприяння депутата від БПП з’явиться сучасна амбулаторія

За сприяння депутата Одеської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Віталія Свічинського у селі Бакша Савранського району будують сучасну амбулаторію.  Новий заклад буде обладнаний засобами телемедицини, сучасними аналізаторами крові, кардіографічним обладнанням та іншими засобами діагностики.

«Ми плануємо завершити будівництво та повністю запустити проект до середини літа 2018 року. Впевнений, що саме наша амбулаторія буде першим закладом в Україні, який збудований у повній відповідності до нового Закону та міжнародним стандартам сучасної медицини. Ми маємо багато лікарів, які бажають працювати в новоствореному закладі, що ще раз підтверджує правильність нашого шляху», – зазначив Віталій Свічинський.

Нагадаємо, що відповідно до нового Закону України «Про сільську медицину», одним з ідеологів та реалізаторів якого є депутат Одеської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Марія Гайдар, в Україні будуть проходити суттєві зміни якості надання медичних послуг на селі, що передбачає будівництво нових амбулаторій, закупівлю медично-діагностичного обладнання, транспорту, засобів інтерактивного зв‘язку та ін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*