Голова Кілійської райради Бойченко Павло від Партії БПП «Солідарність» вживає всіх необхідних заходів щодо усунення наслідків негоди

Вчора 22 січня о 16:00 в Кілійській райраді голова Бойченко Павло провів нараду з сільськими головами та мерами міст, керівниками оперативних служб району, поліцією, керівництвом освіти та медицини району. У зв’язку з надзвичайною ситуацією НП.прийняті рішення:

– працівникам РЕМ в максимально стислі терміни забезпечити ліквідацію наслідків НП

– сільським і міським радам надавати всебічне сприяння енергетикам, забезпечити харчування та проживання ремонтним бригадам, з потреби надавати допомогу технікою та іншими засобами.

– Кілійському міській раді забезпечити координацію роботи ремонтних бригад по відновленню мереж в місті. Докласти всіх зусиль для відновлення енергозабезпечення міста до кінця дня.

– забезпечити сільським і міським радам в кожному населеному пункті цілодобове патрулювання вулиць силами поліції та дружинників.

– забезпечити сільським і міським радам цілодобову роботу пунктів обігріву в кожному населеному пункті. – працівникам соціальних служб, сільським і міським радам до кінця дня забезпечити обхід людей похилого віку, інвалідів та людей, які потребують особливого догляду і забезпечити надання першочергової допомоги.

А також за ініціативою голови райради Бойченка Павла від Партії БПП «Солідарність» було запропоновано депутатам Кілійського районній раді та РДА додатково забезпечити постачання в район свічок в кількості 10 тисяч шт. і закупити 10 генераторів для пунктів обігріву в населених пунктах. – забезпечити щодня постачання хліба в усі населені пункти району. – ЗМІ забезпечити інформуванням населення про хід ліквідації наслідків стихії.

Килия 3

На даний момент за чотири дні ліквідовано по м Кілія близько 200 пошкоджень ліній електропостачання. Павло Бойченко зазначив: «Наслідки стихії завжди непередбачувані. І в тому, що сталося, немає прямої провини кого-небудь – наслідки негоди, що пройшла 18 січня, шокували навіть досвідчених співробітників РЕМу. Для прикладу голова райради навів фотографії обмерзлого кабелю і зламаного, як сірник, товстого бетонного стовпа. Погода однаково пошкодила і старі, і нові електроопори, тому шукати винних, за його словами, зараз не час. Головне – набратися терпіння і перечекати період відновлювальних робіт. »

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*