У Кілії ініційовано створення об’єднаної територіальної громади

25 січня 2018 р. відбулися громадські слухання, на яких мешканці м Кілія абсолютною більшістю голосів підтримали ініціативу міського голови Тетяною Бойченко від Партії «БПП «Солідарність» «Про ініціювання добровільного створення Кілійської об’єднаної територіальної громади». До її складу пропонується включити Кілію, село Шевченкове, селище Помазани Шевченківського сільської ради і село Ліски. Адміністративний центр передбачається в нинішньому райцентрі. З даного питання затверджена робоча група з організації громадського обговорення. До її складу увійшли: заступник міського голови, депутат райради від Партії «БПП «Солідарність» Олександр Сіміненко, секретар міської ради Лариса Кріпакова, начальник відділу організаційної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету Нелля Мочалова, начальник фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Наталія Чапраз, завідувач сектору правового забезпечення апарату виконавчого комітету Марина Калмикова.

На громадські слухання, запрошені були депутати районної та міської рад, керівники підприємств, організацій, установ, організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі міста.

Що стосується інших сіл Кілійського району які поки не ухвалили рішення про своє майбутнє, в ході слухань була озвучена чітка позиція – Кілійська ОТГ в разі якщо вона буде створена дотримуватиметься принципу відкритих дверей. Це означає що у всіх сіл які спочатку не увійдуть в Кілійську ОТГ буде вибір – або створити ОТГ об’єднавшись із сусідами, або приєднатися до Кілійської ОТГ.

«Переконаний, що створення ОТГ дозволить нам з максимальною ефективністю забезпечити розвиток інфраструктури майбутньої громади, залучення додаткових фінансових ресурсів для якісних позитивних змін в медицині, освіті та культурі. Такий формат ОТГ є найбільш сильним з економічної, соціальної та інфраструктурної позицій і найбільш відображає інтереси жителів населених пунктів. Це підтверджується конкретними цифрами і розрахунками», – висловив свою думку з даного питання Павло Бойченко голова Кілійської районної ради від Партії« БПП «Солідарність».

Килия 3 Килия 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*