У Кілії за кошти районного бюджету проводиться ремонт в трьох медичних закладах

Сьогодні на сесії Кілійської районної ради з ініціативи депутатів від Партії БПП «Солідарність» було виділено близько 1 мільйона 300 тисяч гривень на ремонтні роботи в будинках Кілійської центральної районної лікарні, Акушерсько-гінекологічного відділення та поліклініки було виділено близько 1 мільйона 300 тисяч гривень. На ці кошти заплановано капітальні та поточні ремонти фасадів і приміщень.

Так, 190 тисяч гривень було виділено на поточний ремонт операційного блоку та їдальні в хірургічному відділенні ЦРЛ. Роботи вже ведуться.
У будівлі поліклініки з метою енергоощадження проводиться заміна вікон і дверей на металопластикові – на ці потреби спрямовано 870 тисяч гривень. Це близько 65% всіх вікон будівлі – зі старими вікнами залишиться тільки задня сторона. До кінця 2018 рік у планах голови райради Павла Бойченка від Партії БПП «Солідарність» завершити цю роботу на 100 відсотків. Крім цього, Павло Бойченко додав: «Заплановані капітальні ремонти даху, санвузлів і деяких кабінетів, а також заміна підлоги, облаштування прилеглої території. Після закінчення даного проекту плануємо зайнятися дитячим відділенням.»
Також триває ремонт фасаду Акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ. На ці цілі з районного бюджету спрямували 248 тисяч гривень.
За власний кошт депутатів Симоненко Олександра, Рябцевої Галини, Карбунян Христини від Партії БПП «Солідарність» в Кілійської ЦРЛ проведено поточний ремонт в приймальному покої та облаштовано майданчик для відпочинку хворих і відвідувачів інфекційного відділення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*