Ліквідовано наслідки негоди в школах Кілійського району

У Кілійському районі в результаті снігопаду та ураганного вітру постраждали дві школи. Одна з них, ЗОШ №2 села Шевченкове, частково залишилася без даху над головою – вітер вирвав близько 80 шиферного покриття. Дахи постраждали в багатьох навчальних закладах – вітром зірвало по 5-6 листів шиферу. Крім того, в декількох будівлях ураганом були вирвані старі вікна.

Завдяки депутатам Кілійської районної ради від партії БПП «Солідарність», а також обласному депутату від партії БПП «Солідарність» Олегу Бабенку всі необхідні дії для початку термінового ремонту вже проведені. Покрівля відновлена, придбано дизельний генератор потужністю 20 кВт для запобігання замерзання системи опалення в Шевченківської школі №2, в якій без роботи насоса неможлива циркуляція води по трубах.

За словами Симоненка Олександра, депутата від партії БПП «Солідарність»: «Генератор необхідний відділу освіти, аби в екстрених ситуаціях була можливість переправити його в інші навчальні заклади.»

Надалі буде придбано ще один більш потужний генератор. Про це заявив голова Кілійської районної ради Павло Бойченко: «Нам потрібен час – адже сума, необхідна для придбання генератора – тендерна. А часу на проведення тендера в даній ситуації немає.»

Килия 01.02.. Килия 01.02

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*