«Етно-паті в українській хаті» провела голова районної ради від БПП у Великомихайлівському районі

На сучасні українські вечорниці запросила представників територіальних громад району їх організатор  – голова районної ради від БПП «Солідарність» Катерина Лаптієнко. Форму саме вечорниць для святкового заходу було обрано невипадково, адже це давня традиція нашого народу.

 

Прикрашена у патріотичних тонах зала, державна символіка, учасники святкового дійства, вбрані у вишиванки, столики з елементами того чи іншого регіону України  – все це додавало урочистості, піднесення.

 

«Згадаймо усіх Героїв, які поклали свої голови за Україну. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі», – відкриваючи захід, звернулася до присутніх автор ідеї святкового заходу, його сценарист, натхненник і ведуча Катерина Лаптієнко.

 

У залі засвітили свічки Пам’яті світло яких стало даниною тим, хто пішов від нас, хто жертвував собою. Присутні схилили голови у скорботнім мовчанні, а залою полилася пісня «Небо одне на всіх».

DSC07401 DSC07397

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*