Село Шевченкове приєднається до майбутньої Кілійської ОТГ

Вчора о 14:00 годині в Будинку Культури прийняли рішення жителі с. Шевченкове – відбулися громадські слухання, на яких були присутні близько 500 односельців. Також голова Кілійської районної ради Павло Бойченко від Партії БПП «Солідарність» пояснив і розповів жителям с.Шевченкове всю суть децентралізації: «Переконаний що створення ОТГ дозволить нам з максимальною ефективністю забезпечити розвиток інфраструктури майбутньої громади, залучити додаткові фінансові ресурси для якісних позитивних змін та поліпшень в медицині, освіті та культурі. Такий формат ОТГ є найбільш сильним з економічної, соціальної та інфраструктурної позицій і найбільш відображає інтереси жителів населених пунктів. Це підтверджується конкретними цифрами та розрахунками.»

 

Присутні, згідно з регламентом, проголосували. Більшість проголосували за підтримку створення Кілійської ОТГ в складі м Кілія, с. Шевченкове, с. Помазані Шевченківського сільської ради та села Ліски з адміністративним центром у місті Кілія.

 

Раніше громадські слухання пройшли в Кілії, де ініціатива також була підтримана абсолютною більшістю присутніх. Тепер питання входження в Кілійськую ОТГ розглянуть на сільській сесії, після чого справа перейде в Центральну виборчу комісію, яка призначить вибори. На них, згідно із законодавством, буде обрано голову Кілійської ОТГ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*