Сергій Мазур: «Ми завжди підтримуємо цікаві молодіжні ініціативи»

Балтський міський голова Сергій Мазур завжди відкритий до діалогу. Особливо уважно очільник громади прислухається до думок старшого покоління і пропозицій від молоді громади.

Під час зустрічей в школах Балтщини мер спілкується з молоддю відкрито, цікавиться їхніми думками, намагається почути власну точку зору, не продиктовану дорослими.
Одна із пропозицій дітей – бажання старшокласників побувати на заняттях в інших балтських школах – була сприйнята керівництвом схвально.
Проект «Обмін учнями» стартував в Балті в березні цього року. На протязі 3 днів учні 9 – 10 класів міських шкіл відвідували уроки в паралельних класах інших навчальних закладів. Про хід експерименту розповідали вчителі, представники адміністрацій і учні шкіл в соціальних мережах. А ось про свої емоції та враження учасники унікального експерименту розповіли під час зустрічі з міським головою, яка відбулася наступного після закінчення «Обміну учнями» тижня.
Говорили діти відкрито, емоційно розповідали про незвичних 3 дні. Не приховували як позитивних, так і неприємних вражень. Вносили свої пропозиції щодо продовження експерименту та нових умов його проходження.
«Зрозуміло, що продовжувати треба – такий обмін учнями має ефект «струсу» та слугує певною мотивацією в роботі педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів, – зробив висновок міський голова. – Більш того, молодь внесе чергові цікаві пропозиції, які матимуть своє втілення в життя на протязі року».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*