В Одесі стартувала “Школа дебатів”

В суботу в Одесі стартував другий етап проекту «Школа дебатів» організований громадською організацією «Солідарна молодь». «Школа дебатів» – всеукраїнський проект, який навчає молодь мистецтву публічних виступів в форматі парламентських дебатів.

На першому уроці школи тренер Микита Буров розповів учням про нюанси психологічної підготовки до виступу. Микита – тренер з технологій ведення парламентських дебатів, екс-президент дебатного клубу «Carpe diem», суддя чемпіонату України з дебатів.

«Ораторське мистецтво ще вчора було необхідне тільки вузькому колу фахівців. Але тепер воно необхідне в багатьох сферах, молодим фахівцям необхідно виступати на форумах, будувати комунікації з колегами, роботодавцями. Ціна помилки в публічному виступі може бути велика – відмова від роботодавця, інвестора і так далі. Тому дуже важливо опанувати базові навички мистецтва дебатів, яке, безсумнівно допоможе як особистісному, так і професійному зростанню,»- розповідає Микита.

Керівник громадської організації «Солідарна молодь» Сергій Сизоненко говорить: «Все більшого значення для молоді набувають навички грамотного, ефективного спілкування та публічних виступів. Проект «Школа дебатів» дає можливість набути необхідних навичок, попрактикуватися, отримати поради і знання від професійних учасників дебатів »

Заняття в «Школі дебатів» безкоштовні. Навчання проходить на протязі 2 місяців, включає в себе 4 інтенсивних тренінгів, де тренера поділяться своїми знаннями та досвідом з усіма охочими. Так само заняття відвідають чинні політики, які розкажуть про тонкощі дебатів в політичній сфері. unnamed (2) unnamed (1)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*