В Березівці пройшло урочисте відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

17  травня в Березівці на стадіоні «Колос» відбулося свято до Дня вишиванки та урочисте відкриття  районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 15 команд-роїв показують свою козацьку звитягу.

В урочистостях взяли участь керівники  району, громадські  організації та політичні  партії, керівник громадського штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри Сокіл» Джура» ,голова Березівської  районної в Одеській області організації  Партії БПП «Солідарність» Василь  Задорожнюк.

На стадіоні вишикувалися команди джурів з району — кожна в своєму однострої і з хоругвою. Після того, як пролунав Гімн України, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про полеглих захисників Вітчизни. Прапори України та змагань підіймали учасник бойових дій на Сході України Олег Кравець та кращі учасники команд

В ході відкриття на  стадіоні відбувся   флешмоб  до Дня  вишиванки  підготовлений учнями  міських   шкіл, бо вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.  Також виступили вихованці Березівської музичної школи  та танцювальний колектив «Сонечко».

32671954_595638197465607_1723771517793206272_n

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*